Новини,  НОВИНИ КНУБА

Проректор КНУБА Олександр Ковальчук у складі української делегації бере участь у японсько-українській конференції з економічного розвитку та відновлення

У Токіо розпочалася японсько-українська конференція з економічного розвитку та відновлення, організована урядами обох країн. Метою конференції є сприяння діалогу між бізнес-секторами Японії та України, а також вивчення можливостей державно-приватного партнерства для економічного розвитку України.

У заходах беруть участь прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, а також представники понад 100 японських та українських компаній у сферах сільського господарства, інформаційних технологій та енергетики. У складі делегації України – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку КНУБА Олександр Ковальчук.

Японія та Україна мають намір підписати близько 50 документів про співпрацю, включаючи інфраструктурні проекти.

Передбачається, що Японія допоможе у розмінуванні української території, покращенні гуманітарної ситуації, розвитку місцевого сільського господарства, впровадженні нових технологій, включаючи біотехнології та інформаційні технології. Японія також братиме участь у відновленні енергетичної та транспортної інфраструктури України, а також підтримає боротьбу з корупцією та посилення державного управління.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram