Новини,  НОВИНИ КНУБА

Студенти КНУБА здійснили весняну подорож до Умані

25 квітня у рамках пізнавально-екскурсійного, історико-просвітницького туру історичними, культурними, архітектурно-мистецькими пам’ятками та ландшафтними парками міста Умань був організований захід для Ради студентського самоврядування університету та факультетів Київського національного університету будівництва і архітектури.

Екскурсію та зустріч проводив професор, відомий громадський та політичний діяч, ініціатор акції «7 чудес України» Микола Томенко. Приємним початком цієї подорожі, головним та особливим стало підписання меморандуму про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Національним дендрологічним парком «Софіївка», який підписали проректор з навчально-педагогічної роботи та стратегічного розвитку КНУБА Олексій Дніпров та в.о. директора парку «Софіївка» Володимир Грабовий.

Після офіційної частини розпочалась подорож Національним дендрологічним парком «Софіївка», екскурсію для нашої делегації проводила Галині Никитюк, яка організувала неймовірну цікаву прогулянку красивими куточками, парковими містками, аби помилуватися античними скульптурами, пейзажам паркового мистецтва. Студенти побачили композицію води, землі, каменів, рослин, архітектурних споруд і скульптур паркової зони, насолодилися чудовими краєвидами каньйону, милувалися красою екзотичних та місцевих чагарників та дерев, звичайно, відвідали безліч озер, алей та альтанок, які є головною особливістю парку. Продовженням нашої подорожі була екскурсія пам’ятними, визначними та особливими місцями Умані. Незабутні спогади залишились після відвідування парку “Нова Софіївка”. Це – єдиний фентезі-парк,  де гармонійно поєднано природні об’єкти, елементи світових культур та сучасних арт-інсталяцій, що робить парк особливим і неповторним. Відвідувачі побачили також поєднання японської культури – сад з озером, альтанки, сад каменів, різноманітні насадження дерев, кущів та квітучих рослин, українську садибу з символічною атрибутикою, ігрові майданчики, мініатюрні будиночки, скульптури та казкових персонажів. Після пішохідних прогулянок парками міста для студентів був організований  смачний гарячий обід, пиріжки та смаколики.

Від імені Ректора Київського національного університету будівництва і архітектури Петра Кулікова, проректор з навчально-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Олексій Дніпров  вручив подарунки та подяки за плідну співпрацю, вагомий внесок у формуванні світоглядної культури студентської молоді КНУБА Володимиру Грабовому та Миколі Томенко.

Хочеться висловити подяку за допомогу в організації та проведенні заходу Ректору Петру Кулікову, першому проректору Денису Чернишеву, проректору з навчальної роботи та комплексного розвитку Олександру Хоменко, директору студентської їдальні Жанні Мирончук, водію Івану Кіщаку, адміністрації та колективу Національного дендрологічного парку «Софіївка», професору Миколі Томенку за підтримку, можливість організовувати та проводити цікаві та пізнавальні заходи для наших студентів, які надихають та залишають надовго емоції, приємні моменти та спогади.

Оксана Бєлозьорова

Завідувачка відділу