НОВИНИ ФІСЕ

Тиждень «Мінної Безпеки»

Cтуденти факультету інженерних систем та екології відвідали навчання з мінної безпеки, який проходив в рамках Тижня «Мінної Безпеки Північ».

22 вересня 2022 року студенти факультету інженерних систем та екології відвідали навчання з мінної безпеки, який проходив в рамках Тижня «Мінної Безпеки Північ».

Тиждень «Мінної Безпеки Північ», це курс з мінної безпеки, яких було в Києві вже 14 та будуть проводитися  в регіонах, які буди деокуповані, а саме: Сумська та Чернігівська області. Проводяться ці заходи разом з робітниками ДСНС. Іван Шепелєв, заступник начальника групи піротехнічних робіт мобільного центру швидкого реагування ДСНС України, розповів про специфіку своєї професії, а також про вибухо – небезпечні пристрої, такі як: гранати різного типу, міни різного застосування, де і як це все може бути розташовано, снаряди, РПГ. Про прилади, які допомагають з розмінуванням.

Студенти мали змогу ознайомитись з правилами поводження з небезпечними предметами та дізнались багато нового та цікавого.

Дякуємо фонду «Солом’янські котики» за такий чудовий та повчальний урок!

Заст.декана ФІСЕ Наталія Чепурна

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram