![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/ekskursiya.jpg)
ТОЧНІСТЬ, СВОЄЧАСНІСТЬ, ДОСТОВІРНІСТЬ!
Студенти факультету ГІСУТ мали можливість ознайомитись ще з однією важливою складовою 193 спеціальності «Геодезія та землеустрій». Ознайомившись із функціоналом Картографічного центру, кожен присутній ще раз мав нагоду переконатися у важливості і надзвичайній необхідності своєї майбутньої професії. Чи варто говорити про важливість надточних оновлених топографічних карт в умовах сьогодення? Питання риторичне і відповідь очевидна. Тож, студенти ще раз переконались, що такі фахівці будуть потрібні і користуватимуться попитом у багатьох сферах.
Під час зустрічі також обговорили основні напрямки покращення підготовки студентів за освітньо-професійними програмами 193 спеціальності (Геодезія, Геоінформаційні системи і технології, Землеустрій та кадастр). Фахівці центру з радістю готові поділитися своїми вміннями та навичками з майбутніми колегами.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-8-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/a8d4f466-5d12-4f0c-9522-acbe1670a68f-768x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_4232-500x380.jpg)
Шевченківські дні в музеї Шевченка
10 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230907_144403-500x380.jpg)
Оформлення карток Приватбанку
11 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-vasyleva-1-500x380.jpg)