Новини,  НОВИНИ КНУБА

У КНУБА пройшов захист магістерських робіт зі спеціальності 192 «Будівництво і цивільна інженерія»

21-22 грудня 2023 року на Факультеті урбаністики та просторового планування КНУБА на випускаючих кафедрах міського господарства і міського будівництва відбувся та захист магістерських кваліфікаційних робіт денної та заочної форми навчання зі спеціальності 192 «Будівництво цивільна інженерія» ОПП “Міське будівництво та господарство онлайн.

Магістри – випускники та їхні керівники продемонстрували актуальність вибраних тем робіт, сучасні і ефективні рішення поставлених задач в умовах сьогодення. Захист і демонстрація робіт вкотре показали, що не дивлячись на суворі реалії, які переживає наша країна, студенти мають бажання навчатися, а педагоги – навчати. Всіх об’єднує розуміння, що відбудова і процвітання України залежить від рівня підготовки спеціалістів, особливо в будівельній галузі.

Ми від щирого серця вітаємо випускників з успішним захистом та здобуттям освітнього ступеня «Магістр» і бажаємо успіхів в професії.

З вірою в майбутнє крокуємо вперед!!!

В.о. зав. кафедри міського господарства

к.т.н., доц. Апостолова-Сосса Л.О.,

провідний інженер кафедри міського господарства

Мельниченко О.В.