КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА

У КНУБА відбудеться XХ Міжнародна науково-практична конференції “Управління проєктами у розвитку суспільства”

Запрошуємо до участі у XХ Міжнародній науково-практичній конференції “Управління проєктами у розвитку суспільства”. Тема цьогорічної конференції «Управління проєктами післявоєнної розбудови України». Конференція відбудеться 12 травня 2023 року. Конференція пройде у онлайн режимі. Термін подачі тез – 5 травня 2023 року.

Мета конференції – стимулювання наукових і прикладних досліджень в галузі управління проєктами, визначення перспективних напрямів застосування методології управління проєктами в практичній діяльності в умовах поствоєнної розбудови та відновлення України, обмін науковою інформацією і практичними досягненнями в цій галузі, встановлення більш тісних відносин між навчальними закладами, науковими установами та підприємствами, залучення молоді до наукового дослідження.

Детальна інформація знаходиться за посиланням http://www.pmkiev.com.ua/.

Олена Веренич, професор кафедри управління проєктами (ФАІТ)

#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #ProjectManagementDepartment #KNUCA #projectmanagement #UPMA