![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-1-1140x641.jpg)
У спорткомплексі КНУБА пройшов турнір із боксу «Відкритий ринг»
6 Лютого, 2023
Цими вихідними в КНУБА пройшов турнір із боксу «Відкритий ринг» серед юнаків та дівчат – юніорів та юніорок 2007-2008, 2009-2010 років народження. Вітаємо молодих спортсменів і бажаємо їм нових перемог! У змаганнях взяли участь 200 учасників з різних куточків України, таких як: Черкаська, Донецька, Хмельницька, Київська область і місто Київ. Подивитися бій можна за посиланням: https://www.instagram.com/reel/.CoMRrpPGa6/igshid=MDJmNzVkMjY=
Усім спортсменам бажаємо нових перемог! І хочемо нагадати – за кілька днів, а саме з 7 по 12 лютого в спорткомплексі КНУБА розпочнеться Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків та жінок (Ш рівень). Запрошуємо всіх охочих взяти участь або повболівати за улюблених спортсменів.
Прес-служба КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/a9a6e06d-1906-4dba-828f-5a67c133424d-500x380.jpg)
Спільна команда КНУБА та фонду Реконструкції та розвитку України передали нагороди польським благодійникам та волонтерам
28 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_20231026_211635_914-500x380.jpg)
Тренінг-лекція з мінної безпеки від міжнародного благодійного фону «ICF BIG UA»
30 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/5e8f3a4c557367db330020934494955e-500x380.jpeg)