Участь декана ФІСЕ у міжнародному тижні викладачів
НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Участь декана ФІСЕ у міжнародному тижні викладачів

З 17 по 22 квітня 2023 року декан факультету інженерних систем та екології професор Олександр Приймак взяв участь у роботі “Міжнародного тижня викладачів”, який проводила Люблінська Політехніка (Польща).

Мета заходу: поглиблення міжнародних зв’язків із викладачами країн-партнерів. Обмін освітньо-науковими методиками професійної діяльності.

На заході було представлено ряд презентацій керівників підструктурних підрозділів факультету Будівництва та Архітектури Люблінської політехніки. Наприклад, організаційно – управлінські та освітньо – наукові. Так, основну місію і візію факультету презентував декан факультету Будівництва і архітектури (PL) Богуслав Шмигін. Організацію роботи із студентами та закордонними студентами заступник декана Міхал Дмітрук та керівник управління справами факультету Малгожата Козак. А із степені впровадження у навчальний процес Building information modeling виступив із презентацією професор  Анжей Шевчак.

В рамках програми тижня професор Олександр Приймак прочитав студентам факультету інженерії середовища Люблінської політехніки цикл лекцій на тему: “Енергетична ефективність будівель і теплових технологій. Декарбонізації централізованих систем теплохолодопостачання”.