Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Участь співробітників кафедри Водопостачання та водовідведення у форумі “Опалення. Водовідведення. Водопостачання”, який відбувся 1 червня 2023 року.

1 червня 2023 р. викладачі кафедри Водопостачання та водовідведення прийняли участь у форумі “Відновлення інженерних мереж” , що відбувся в  ВЦ «Акко Інтернешнл» проспект Берестейський, 40-Б ст. метро “Шулявська”. Основна мета форуму: об’єднати фахівців, представників житлово-комунальних господарств, бізнесу та громадських організацій щодо обговорення проблем та пошуку ефективних рішень у сфері відновлення та розвитку інженерних мереж водопостачання, водовідведення та опалення. Було багато виступів та запитань. Дякуємо організаторам за плідну працю.