Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Результати роботи форуму і професійної виставки для монтажників і проектантів систем опалення та водопостачання.

В рамках щорічної галузевої події Install Fest Ukraine 2023 1.06.2023 відбувся Форум відновлення інженерних мереж та комунікацій: Опалення, водовідведення, водопостачання і професійна виставка для монтажників і проектантів систем опалення, водопостачання та кондиціювання.
      В форумі прийняли участь співробітники кафедри водопостачання і водовідведення перший проректор, професор Денис Чернишев, професор Олена Дупляк, доцент Інга Уряднікова. Разом із студентами групи ВВ-21 відвідали професійну виставку для монтажників і проектантів систем опалення, водопостачання та кондиціювання.
      Основна мета форуму – об’єднати фахівців, представників житлово-комунальних господарств, бізнесу та громадських організацій щодо обговорення проблем та пошуку ефективних рішень у сфері відновлення та розвитку інженерних мереж водопостачання, водовідведення та опалення, відбудови інфраструктури, пошкодженої внаслідок бойових дій.
       Мета виставки –  створити професійний майданчик для великих і відомих виробників обладнання HVAC-ринку з метою максимально ефективно донести до українських монтажників та проєктантів всю технічну інформацію про обладнання та інновації.
      Управління інженерними мережами та комунікаціями вимагає фахової підготовки та знань з електротехніки, гідравліки, механіки, інформаційних технологій та інших галузей. Важливим аспектом управління інженерними мережами є планування, проектування, будівництво, експлуатація та ремонт систем.
Цілі форуму:
⦁  Поширення інформації про стан інженерних мереж водопостачання, водовідведення та опалення в різних регіонах України, а також про проблеми, які виникають при їх відновленні та розвитку;
⦁  Пошук спільних рішень та нових технологій  щодо ремонту та модернізації, а також покращення їх ефективності та надійності;
⦁  Розробка рекомендацій щодо відновлення та розвитку інженерних мереж водовідведення, водопостачання та опалення для державних та  місцевих органів влади та фахівців у цій галузі.
       Треба відмітити цікаві доповіді на форумі, що стосувалися стану інженерних мереж, ролі державних та місцевих органів, проблеми у сфері водовідведення, водопостачання та опалення: зношеність, недостатність фінансування, відсутність контролю за якістю робіт. На виставці відбулось знайомство з фахівцями компанії NEREX з перспективою майбутньої співпраці.
      Основний результат роботи форуму – покращення стану інженерних мереж  водопостачання, водовідведення та опалення, зменшення кількості аварій та витрат на ремонт, а також збільшення ефективності та надійності цих мереж.