![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-853effbf7b0a91e001931f4a2fa60452-V.png)
Участь викладачів кафедри ТКВ у конференції “Впровадження дуальної форми здобуття освіти: партнерство бізнесу та закладів освіти”
14 листопада 2022 р. викладачі кафедри товарознавства та комерційної діяльності проф. Захарченко П.В., проф. Дименко Р.А., доц. Марченко С.М., доц Юдічева О.П. взяли участь у конференції “Впровадження дуальної форми здобуття освіти: партнерство бізнесу та закладів освіти”. Конференція проходила в рамках проєкту “Дуальна освіта в Україні” на платформі Zoom . Під час заходу представники закладів освіти озвучили пропозиції, проблеми та потреби в рамках співпраці з бізнесом, а представники підприємств поділились власним досвідом впровадження дуальної форми здобуття освіти. Спілкування учасників відзначалося активністю і зацікавленістю; відбувся обмін досвідом; було розглянуто конкретні ситуації і шляхи подолання певних суперечностей; кожна доповідь супроводжувалась обговоренням.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-b64843bb51380f9ed237586be516dc6e-V-1.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-6e5d2ae880649e7a2ab56b9e50cfae55-V-1-1024x576.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-20_19-47-31-1024x829-1-500x380.jpg)
Олександр Молодід – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року»
21 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/akademiya_2024-500x380.jpg)
Фільм про діяльність УАА за участю викладачів і студентів КНУБА
15 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/mg_2210-500x380.jpg)