КОНФЕРЕНЦІЇ,  НОВИНИ БТФ

Участь викладачів кафедри ТКВ у конференції “Впровадження дуальної форми здобуття освіти: партнерство бізнесу та закладів освіти”

14 листопада 2022 р. викладачі кафедри товарознавства та комерційної діяльності проф. Захарченко П.В., проф. Дименко Р.А., доц. Марченко С.М., доц Юдічева О.П. взяли участь у конференції “Впровадження дуальної форми здобуття освіти: партнерство бізнесу та закладів освіти”. Конференція проходила в рамках проєкту  “Дуальна освіта в Україні” на платформі  Zoom . Під час заходу представники закладів освіти озвучили пропозиції, проблеми та потреби в рамках співпраці з бізнесом, а представники підприємств  поділились власним досвідом впровадження дуальної форми здобуття освіти. Спілкування учасників відзначалося активністю і зацікавленістю; відбувся обмін досвідом; було розглянуто  конкретні ситуації і шляхи подолання певних суперечностей; кожна доповідь супроводжувалась обговоренням.