НОВИНИ КНУБА

УКРАЇНО-ПОЛЬСЬКИЙ ПРОЄКТ “A ŚWIATŁOŚĆ W CIEMNOŚCI ŚWIECI I CIEMNOŚĆ JEJ NIE OGARNĘŁA”

21 жовтня в галереї Лодзького університету відбулось відкриття українсько-польського художньо-наукового проєкту „A światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła” (“І світло світить у темряві, і темрява його не огорнула”). Цей проєкт унікальний тим, що його авторами виступили доктор архітектури, професор КНУБА Юлія Івашко і начальник прес-служби 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу капітан Сергій Белінський, який є не лише військовим офіцером, а й майстером художньої фотографії і письменником. Куратором проєкту виступила Professor of Lodz University Habiltated Doctor Aneta Pawłowska, Vice-Dean in charge of Non-stationary Studies, Postgraduate Studies and Foreign Cooperation Department of Philosophy and History University of Lodz, Poland. Захід включав виставку фотографій Сергія Белінського з Миколаївщини, три серії відео, до відкриття було видано дві збірки – одна як фотоальбом, друга як збірка художніх есе Сергія і Юлії. Особливого колориту додала озвучка авторських есе українською актрисою. На відкритті були польські мистецтвознавці і представники преси і телебачення.