НОВИНИ КНУБА

Василь Симоненко – совість і символ українського шістдесятництва

«Що я можу сказати про себе? Ще так мало прожито і так
мізерно зроблено. Хочеться бути людиною, хочеться робити гарне і добре,
хочеться писати такі вірші, які б мали право називатися поезією”

Василь Симоненко

15 грудня  в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшов лiтературний захiд “Василь Симоненко – совість і символ українського шістдесятництва”, приурочений 59 роковинам із дня смерті Василя Симоненка.

Зустріч зі студентами, співробітниками, викладачами кафедр полiтичних наук, мовної пiдготовки фiлософiї проводив відомий громадський та політичний діяч, професор Микола Томенко. З вітальним словом до всіх присутніх  звернулась проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталя Бурдейна та подякувала  Миколі Томенку за  цікаві, важливi та актуальнi зустрiчi, які проводить лектор в унiверситетi.

Згадавши життєвий шлях поета, дiзнались багато цiкавих та невiдомих фактiв з життя та творчостi Василя Симоненка, захоплюючим моментом на зустрiчi стала можливість слухати живий голос поета з  аудіо-диска “Лебеді материнства”, яка була збережена, записана та вiдтворена завдяки саме iнiцiативи Миколи Томенко, в цю збiрку входить 17 оповiдань автора.

Наприкiнцi зустрiчi декан архiтектурного факультету Олександр Кащенко звернувся до лектора Миколи Томенко та вiд iменi усiх присутнiх висловив слова вдячностi за цiкавий лiтературний захiд, який залишив у спогадах яскравi та позитивнi емоцiї.

Дух та енергiя кожного твору автора зберiглась й до сьогодення, яка надихає, окриляє кожного українця та веде нас до Перемоги!

Оксана Бєлозьорова

Завідуюча відділу