НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

Весняний вернісаж на кафедрі АПЦБС

20.04.2023 в холі архітектурного факультету відбулась виставка – конкурс робіт студентів першого курсу гр.Арх-12Б кафедри Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд. Викладачі Єжова О.І., Малійова О.В. та Черкашин А.О.
Курсовий проєкт №3 “Абстрактна композиція” складається з трьох частин – акварель, гуаш та макет. Але найскладніше і найголовніше – це створення  абстрактної композиції. Відбувається за методом викладача кафедри АПЦБС  Орєхова Б.В. так званого “Метод паперового принтера”.  Роботи виконані на високому професійному рівні, відрізняються естетикою, характером та індивідуальністю. Навчання відбувалось офлайн в університеті, незважаючи на складні умови, та  дистанційно, в онлайн режимі.
Впродовж виставки всі присутні мали можливість проголосувати за роботи в наступних номінаціях: “Найкраща композиція”, “Найкраща акварель”, “Найкраща гуаш” та “Найкращий макет”. За результатами голосування автори робіт отримають дипломи.
Долучитися до голосування можна через код нижче!

UPD: голосуввння закрито. Результати в новинах.