НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Відбудова України. До фахівців КНУБА долучаться науковці-партнери з Краківської Політехніки.

19-20 квітня в Краківській Політехніці розпочалася VI міжнародна наукова конференція”Виклики, які стоять перед врівноваженою архітектурою житлового середовища”, організована кафедрою Формування житлового середовища. До організаційного комітету конференції увійшли не лише видатні польські науковці і архітектори-практики, а й науковці з України – доктор архітектури, професор Юлія Іашко і доктор філософії Олександр Івашко.
Викладачі КНУБА представили доповідь про проблеми руйнування забудови в часи російсько-української війни і пропозиції з відбудови. Доповідь була підготовлена у співпраці з Андрієм Дмитренко, доцентом Національного університету “Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка” і майором Сергієм Белінським, керівником прес-служби.
У вступному слові головуюча, доктор хабілітований, професор Юстина Кобиларчик, що для неї дуже символічно, що Україну на цій конфепенції представляють давні партнери і друзі Краківської Політехніки.

Доктор архітектури, професор, нострифікований в Краківській Політехніці ім.Т.Косцюшки, доктор хабілітований ІВАШКО ЮЛІЯ ВАДИМІВНА.