![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1_zastavka-1-1140x760.jpg)
Збірна КНУБА з футзалу- бронзовий призер Чемпіонату Києва
18-го квітня у спорткомплексі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулися завершальні матчі XXI Чемпіонат м. Києва з футзалу серед студентів. У надпринциповому двобої зустрічалися “Будівельник” та НУБіПУ.
“Будівельники” грали у дещо послабленому складі через травми, отримані на Чемпіонаті України. Однак, це не завадило їм відкрити рахунок уже в дебюті зустрічі. Назар Омельчук (БЦІ-23-2А) віддав розрізну передачу, а Сергій Побережний (ФВСм-23) елегантно перекинув м’яч через голкіпера. Згодом, після асисту від Даниїла Коваленка (ФВСм-23), рахунок подвоїв Григорій Комар (ПЦБМ-23-БМ).
У другому таймі “аграрії” замінили воротаря на п’ятого польового і влаштували навалу на ворота Дениса Роздобудька (МО-20-1), який, здійснивши сім сейвів у дебютному матчі, залишив НУБіПУ без забитих м’ячів.
Підсумки:
I місце – НУХТ
II – НУФВСУ
III – КНУБА
IV – НУБіПУ
V – НТУУ “КПІ”
VI – КУБГ
VII – НАУ
VIII – УДУ
Олексій Кузнецов, тренер
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_8154-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_8308-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_8369-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_8427-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_8449-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_8547-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_8579-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_9273-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_9371-1024x683.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/stounlajt-1-500x380.jpg)
Зустріч студентів БТФ з СТОУНЛАЙТ
9 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/onlayn-1-500x380.jpg)
Відкрита зустріч з експертною групою освітньо-професійної програми “Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології”
17 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/golovna-500x380.jpg)