Новини,  НОВИНИ КНУБА

Збірна КНУБА з футзалу- бронзовий призер Чемпіонату Києва

18-го квітня у спорткомплексі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулися завершальні матчі XXI Чемпіонат м. Києва з футзалу серед студентів. У надпринциповому двобої зустрічалися “Будівельник” та НУБіПУ.

“Будівельники” грали у дещо послабленому складі через травми, отримані на Чемпіонаті України. Однак, це не завадило їм відкрити рахунок уже в дебюті зустрічі. Назар Омельчук (БЦІ-23-2А) віддав розрізну передачу, а Сергій Побережний (ФВСм-23) елегантно перекинув м’яч через голкіпера. Згодом, після асисту від Даниїла Коваленка (ФВСм-23), рахунок подвоїв Григорій Комар (ПЦБМ-23-БМ).
У другому таймі “аграрії” замінили воротаря на п’ятого польового і влаштували навалу на ворота Дениса Роздобудька (МО-20-1), який, здійснивши сім сейвів у дебютному матчі, залишив НУБіПУ без забитих м’ячів.

Підсумки:
I місце – НУХТ