НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

ВІДБУЛАСЬ ВІДКРИТА ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ «ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ ЧЕРЕЗ УНІВЕРСИТЕТСЬКУ ОСВІТУ»

21 березня декан факультету інженерних систем та екології Олександр Приймак та доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр КРАВЧУК провели відкриту онлайн лекцію на тему «Трансформація особистості через університетську освіту» для майбутніх вступників та їх батьків.

Під час першої частини лекції слухачі були проінформовані про важливість ретельного підходу до вибору майбутньої спеціальності на основі аналізу попередніх вступних кампаній, моніторингу теперішнього ринку праці та прогнозування перспектив розвитку будівельної галузі та країни в цілому. Було відзначено, що університетська освіта суттєво впливає на трансформацію особистості, оскільки визначає не лише професійний, але й особистісний розвиток, сприяє критичному мислення, розширенню світогляду, формуванню лідерських якостей, самоствердженню та підготовці до життя після університету.

Друга частина лекції була присвячена особливостям вступної кампанії у 2024 році відповідно до нещодавно затвердженого Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.

Після цього вступники мали можливість поставити лекторам різноманітні  запитання щодо особливостей вступу та навчання у нашому університеті.

Доцент кафедри водопостачання та водовідведення
Олександр КРАВЧУК