НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ГІФ

Відбулася презентація краудсорсингового проєкту «Відкриті інструменти просторового планування для України»

30 червня викладач кафедри геоінформатики і фотограмметрії, канд. техн. наук Юлія Максимова організувала презентацію краудсорсингового проєкту «Відкриті інструменти просторового планування для України».

Цей проєкт, одним з організаторів якого є Юлія Максимова, є першим у своєму роді в Україні, створений реальними професіоналами — архітекторами, екологами, ГІС-спеціалістами, працівниками органів місцевого самоврядування.

Основна мета проєкту – створити якісні інструменти для просторового планування (ІПП) за допомогою бази геопросторових даних, щоб кожна зацікавлена людина могла вільно і без зайвих операційних витрат використовувати їх для своїх задач – в професійному містобудуванні, науковій, освітній чи публічній діяльності. Всі інструменти розповсюджуються вільно на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 licence (CC BY-SA)

На вебінарі «Відкриті інструменти просторового планування для України» учасники проєкту розказали про нюанси взаємодії в роботі над проєктом, показали приклади містобудівної документації, розробленої за допомогою цих інструментів, поговорили про можливості застосування ІПП у сфері відбудови і розвитку України.

Також запрошені іноземні гості Ларс Даалгард, Данія, громада Баллеруп, Пітер Йоргенсен, Данія, громада Нюборг, Гілберт Джайзінер, Швейцарія, федеральний картографічний офіс swisstopo проілюстрували приклади використання схожих Open Source рішень у різних країнах Європи.

Запис вебінару доступний за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=94hn6qlsbRw&t=0s а завантажити та протестувати розроблені інструменти можна просто залишивши заявку – https://juliesdata.com/form/zapit-na-otrimannya-bgd-mistobud

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram