НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Відгук на освітньо-професійну програму підготовки здобувачів за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування”

Архітектурний факультет Люблінського технологічного університету “Люблінська Політехніка” (Польща), після ознайомлення з освітньо-професійною програмою підготовки здобувачів за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування” першого (бакалаврського) рівня, надіслав позитивний відгук, високо оцінивши різнобічність та структурну послідовність програми. Відзначається, що вона розроблена з врахуванням європейських стандартів освіти та забезпечує можливість подальшого навчання випускників-бакалаврів у ВНЗ України та Європи. На другому (магістерському) рівні студенти архітектурного факультету КНУБА мають також можливість отримати подвійний диплом – на базі архітектурного факультету КНУБА та у Люблінській Політехніці.