НОВИНИ КНУБА

Відзначення Міжнародного дня студента–2022 у КНУБА

Незважаючи на усі виклики часу – обстріли Києва з 8-ї ранку – 17 листопада 2022 року в сховищі Центру культури та дозвілля Київського національного університету будівництва і архітектури пройшов урочистий захід з нагоди Міжнародного Дня студента. З вітальним словом та найкращими побажаннями до присутніх звернулись проректор із міжнародної діяльності Олена Бондар та проректор із навчальної роботи та комплексного розвитку Олександр Хоменко. Кращим студентам університету були вручені сувеніри та грамоти за високі здобутки у навчанні, науковій роботі, благодійній та соціальній, культурно-масовій, високі спортивні досягнення, активний внесок у розвиток профспілкової організації, вагомий особистий внесок та активну участь у житті університету та з нагоди відзначення Дня студента.
Висловлюємо подяку голові профспілкового комітету студентів, аспірантів та докторантів Миколі Федорченко за можливість пригостити всіх присутніх святковим тортом.
Вітаємо всіх із Днем студента, бажаємо нових відкриттів та досягнень, великих перемог та незмінних успіхів, яскравих моментів у житті, здійснення усіх мрій, нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років!

Оксана Бєлозьорова
Завідуюча відділу