НОВИНИ КНУБА

Війна через призму мистецтва

Активно розвивається взаємодія між КНУБА та університетом міста Лодзь у Польщі. Вже цілу низку спільних міжнародних культурно-наукових заходів було організовано і в Україні і в Польщі. Викладачі та керівництво цих університетів, військові Збройних сил України, об’єднались для реалізації незвичайної програми, що включає виставки, публікації книжок, художні акції, архітектурні дослідження. Все це спрямовано в якості своєрідної культурної протидії страшним подіям та їхнім наслідкам в Україні. І глобальна мета спільної діяльності: об’єднання наших країн у спільному культурному полі.

23 лютого у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” відбулась прес-конференція на тему “Новий українсько-польський артпроєкт “Війна через призму мистецтва”.  Учасники: професор кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА, почесний реставратор України, нострифікований польський хабілітований доктор  Юлія Івашко; начальник пресс-служби 28-ї окремої механізованої бригади ЗСУ імені Лицарів Зимового Походу Сергій Білінський; хабілітований доктор у сфері мистецтвознавства, професор Лодзького університету, заступник декана філософсько-історичного факультету Лодзького університету Анета Павловська; архітектор, аспірант кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА Анастасія Уракіна.

Також реалізується проект психологічної реабілітації та арттерапії для людей, постраждалих від війни. Проект спрямований на всі верстви населення – дітей, інвалідів, людей похилого віку та інших. Групи будуть вести митці, психологи, а проходитимуть заняття на базі київського аналітичного центру Клуб експертів @ExpertsClub. Для бажаючих взяти участь звертатись на електронну скриньку: fam@experts.news

Запрошуємо до перегляду пресс-конференції:

Гліб Ушаков, доц. кафедри ОААП

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram