Новини,  НОВИНИ КНУБА

Вітаємо ректора КНУБА Петра Кулікова  з присвоєнням звання «Почесний професор Маріупольського університету»

27 вересня відбулось урочисте засідання Вченої ради Маріупольського державного університету. Засідання відкрив ректор МДУ Микола Трофименко. Присутні гаряче привітали гостя – ректора Київського національного університету будівництва і архітектури Петра Кулікова.

Потім із промовою виступив М. Трофименко. Він зазначив, що Маріупольський державний університет майже півтора року працює в Києві. В тяжкий час втрати постійного місця перебування на допомогу освітянам з Маріуполя прийшли колеги з Київського національного університету будівництва і архітектури. Ректор Петро Куліков і весь колектив КНУБА по доброму прийняли академічну спільноту. Завдяки наполегливому сприянню П.Кулікова, співробітники, викладачі та студенти МДУ отримали у розпорядження навчальний  корпус КНУБА, а також майданчик одного з колишніх київських училищ. Окрім цього, КНУБА поділився з маріупольцями місцями у своєму гуртожитку.

Микола Трофименко виказав щиру подяку Петру Кулікову – доброму другу Маріупольського державного університету. У важкий час він виказав підтримку колективу незламного вишу своєю готовністю надати усе необхідне для злагодженої роботи. Щодня обидва  колективи активно працюють над реалізацією спільних проектів на благо України.

Далі ректор МДУ М. Трофименко оголосив рішення Вченої ради університету:

«Відповідно до «Положення про почесні звання та відзнаки Маріупольського державного університету», враховуючи значні досягнення в освітньо-науковій, науково-методичній, громадській діяльності, вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі вищої освіти та науки, а також значний особистий внесок у розвиток МДУ та укріплення його авторитету, рішенням Вченої Ради МДУ Кулікову Петру Мусійовичу присуджено звання «Почесний професор Маріупольського університету».

Петру Мусійовичу були вручені регалії почесного професора. У своєму виступі ректор КНУБА у відповідь щиро подякував за оцінку його праці й висловив упевненість, що колективи Київського національного університету будівництва і архітектури та Маріупольського державного університету і надалі робитимуть необхідні кроки до кращого майбутнього.

На завершення ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков і ректор Маріупольського державного університету Микола Трофименко підписали Договір про партнерство та співробітництво.

Інформаційний центр