Новини,  НОВИНИ КНУБА

«Твоя кров рятуватиме життя»

27 вересня у Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшов день донора «Твоя кров рятуватиме життя». Зранку у холі актової зали університету виїзна бригада фахівців відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова провела забір крові. Долучились до благодійництва студенти, викладачі та співробітники нашого університету, загалом донорами стали 32 людини, що здали по 450 мл крові, яку було передано нашим військових. Так вони зробили свій внесок у порятунок життя наших захисників та кожного, хто нині бореться за життя. Після здачі крові для наших донорів був організований безкоштовний обід в їдальні університету.

Акцію організовували профком співробітників КНУБА, відділ з організації виховної роботи та РСС будівельно-технологічного факультету. Подяка – директору студентської їдальні Жанні Мирончук, фахівцям відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова. Окрема подяка – компанiї “VolBerry” (“Волинська ягiдка”) за пiдтримку й вiтамiннi гостинцi для вiдновлення енергiї та сил наших донорiв.

Хочеться подякувати всім, хто долучився до акції, адже навіть одна крапля донорської крові може врятувати життя та наблизити нас до перемоги!

Де в Києві можна зробити корисну справу і стати донором крові:

• Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова (вул Героїв Севастополя, 30 (з 9:00-12:00));
  • Київський міський центр крові (вул. Берлінського,12) ;
  • Київська обласна клінічна лікарня (Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13 ).
  • Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ (Київ, вул. В. Чорновола, 28/1)

Оксана Бєлозьорова

Завідувачка відділу