Вітаємо з успішним захистом магістранта ФІСЕ
НОВИНИ ФІСЕ

Вітаємо з успішним захистом магістранта ФІСЕ

30 травня 2023 року на кафедрі теплотехніки факультету інженерних систем та екології відбувся прилюдний захист атестаційної випускної роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр» за Освітньо-науковою програмою зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

На засіданні Атестаційної екзаменаційної комісії в аудиторії 326 кафедри теплотехніки свою роботу на тему «Вплив точності завдання метеорологічних даних на вибір комбінованих джерел теплоти з повітряними тепловими насосами» представив магістрант Богдан Козячина, науковий керівник Павло Гламаздін.

Голова Атестаційної екзаменаційної комісії генеральний директор ТОВ «Енергомонтажвентиляція», к.т.н. Михайло Іщенко та члени АЕК привітали Богдана з успішним захистом, одноголосно оцінили роботу на «відмінно» за шкалою ECTS А (100 балів) та рекомендували продовжити наукову роботу в аспірантурі.

Щиро радіємо та вітаємо нашого випускника з успішним захистом атестаційної випускної роботи!!! Бажаємо мирного неба, успіхів та втілення мрій в житті!!!

Доцент кафедри теплотехніки ФІСЕ Наталія Чепурна