![Вітаємо з успішним захистом магістранта ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_30052023_1.jpg)
Вітаємо з успішним захистом магістранта ФІСЕ
30 травня 2023 року на кафедрі теплотехніки факультету інженерних систем та екології відбувся прилюдний захист атестаційної випускної роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр» за Освітньо-науковою програмою зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».
На засіданні Атестаційної екзаменаційної комісії в аудиторії 326 кафедри теплотехніки свою роботу на тему «Вплив точності завдання метеорологічних даних на вибір комбінованих джерел теплоти з повітряними тепловими насосами» представив магістрант Богдан Козячина, науковий керівник Павло Гламаздін.
Голова Атестаційної екзаменаційної комісії генеральний директор ТОВ «Енергомонтажвентиляція», к.т.н. Михайло Іщенко та члени АЕК привітали Богдана з успішним захистом, одноголосно оцінили роботу на «відмінно» за шкалою ECTS А (100 балів) та рекомендували продовжити наукову роботу в аспірантурі.
Щиро радіємо та вітаємо нашого випускника з успішним захистом атестаційної випускної роботи!!! Бажаємо мирного неба, успіхів та втілення мрій в житті!!!
Доцент кафедри теплотехніки ФІСЕ Наталія Чепурна
![Вітаємо з успішним захистом магістранта ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_30052023_2.jpg)
![Вітаємо з успішним захистом магістранта ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_30052023_3.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/onlayn_shkola-500x380.jpg)
Участь викладачів кафедри фізики у роботі І онлайн-школи “Цифрові технології в наукових дослідженнях”
20 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-4-500x380.jpg)
Ювілейна XХ Міжнародна науково-практична конференція “Управління проєктами у розвитку суспільства”
15 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-19_15-30-01-500x380.jpg)