НОВИНИ ФАІТ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Візит до університетів Оксфорду та Кракова

З 11 по 19 травня 2023 р. завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії проф. Юрій Хлапонін відвідав університет                м. Оксфорд, Англія та Інститут технічних наук Краківського педагогічного університету, Польща.

До Оксфордського університету проф. Хлапонін був запрошений на лекцію засновників коледжу Сент Джонс, яку проводила президент коледжу професорка, баронеса Susan Margaret Black, Baroness Black of Strome https://en.wikipedia.org/wiki/Sue_Black,_Baroness_Black_of_Strome. Професорка Блек є одним з провідних у світі вчених-криміналістів та 65-м президентом Королівського антропологічного інституту. Професорка Сью Блек є 37-м президентом Сент-Джонс коледжу, який був заснований 1555 року в Оксфордському університеті. Проф. Хлапонін поспілкувався з баронесою Блек та запитав, чи проводить їхня фундація роботи в Україні щодо розслідування російських злочинів. Професорка Блек відповіла, що проводять і найближчим часом буде оприлюднено результати. Також, до візиту проф. Хлапонін дистанційно відвідав виставку з кібербезпеки Security Cleared & Cyber Security EXPO – Bristol 23, співорганізатором якої був університет Оксфорду.

В м. Краків відбулась зустріч з директором Інституту наук технічних Краківського педагогічного університету, проф. Генріком Нога (Henryk Noga). Вони зацікавлені у відкритті спеціальності Кібербезпека в своєму університеті. Обговорили відповідні кроки щодо співпраці. Попередньо, наші університети організували та провели конференцію 30-31 березня 2023 р.

Домовились щодо підготовки та підписання Меморандуму про співпрацю між КНУБА та Краківським педагогічним університетом.Відповідно до Меморандуму студенти КНУБА матимуть змогу навчатись за програмою подвійного диплому. Навчання для студентів КНУБА буде безкоштовним. Продовжується робота щодо узгодження освітніх програм наших університетів.