НОВИНИ ФАІТ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Олімпіада “Сучасні методи та механізми забезпечення інформаційної безпеки” для студентів 1 курсу

24 травня 2023 року на кафедрі кібербезпеки та комп’ютерної інженерії відбулась олімпіада “Сучасні методи та механізми забезпечення інформаційної безпеки” для студентів 1 курсу.

Олімпіада була організована аспіранткою кафедри А. Кондаковою та викладачами Є. Шабалою та В. Клюєвою, аспіранткою М. Власенко.

На олімпіаді студенти мали змогу продемонструвати свої знання з сучасних методів захисту критичної інформації комісії, що складалась з професорсько-викладацького складу КНУБА та інженера-розробника з Великобританії випускника Кембриджа John Magill, професіонала з захисту інформації в аерокосмічній індустрії.

Нагородження переможців Олімпіади

На кафедрі кібербезпеки та комп’ютерної інженерії пройшло нагородження переможців Олімпіади “Сучасні методи та механізми забезпечення інформаційної безпеки” для студентів 1 курсу.

Нагороди отримали студенти Зоренко Артем (КСМ-11) – 1 місце, Шпак Мирослав (БІКС-11) та Бондаренко Софія (КСМ-11) – 2 місце, Тарасов Максим (БІКС-11) – 3 місце.

Переможцям завідувач кафедри проф. Хлапонін Ю.І. вручив призи, медалі та грамоти.

У кафедри КБКІ ще багато ідей та планів. Долучайтесь!