НОВИНИ ФІСЕ

Візит представника ФІСЕ в Львівську політехніку

15 січня 2023 року декан факультету професор Олександр Приймак відвідав інститут будівництва та інженерних систем національного університету “Львівська політехніка”. Проведено робочу зустріч. Від Львівської політехніки взяли участь заступник директора інституту доцент Петро Холод та завідувач кафедри теплогазопостачання та вентиляції професор Василь Желих. Обговорювали низку проблемних місць освітньо-наукової діяльності університетів. Зокрема запропоновані міністерством зміни до системи вступу, фінансування навчання, виборів керівників університетів та структурних підрозділів. Специфіку освітніх програм  та навчальних планів. Прийняли рішення укласти договір про взаємовигідну співпрацю, зокрема про академічну мобільність здобувачів освіти і професорсько-викладацького складу між університетами.