Новини,  НОВИНИ ФАІТ

Візит завідувача кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії професора Юрія Хлапоніна до університетів Польщі та Англії

Під час закордонного відрядження, в період 17.04.24 по 26.04.24 завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної
інженерії професор 
Юрій Хлапонін провів зустріч з директором інституту наук технічних Університету національної комісії з освіти в Кракові (UKEN), Польща (Uniwersytet komisji edukacji narodowej w Krakowie) доктором хаб., проф. Генріком Нога. У співпраці з UKEN вже були проведені дві Міжнародні науково- практичні конференції “Новітні технологічні тенденції інтелектуальної індустрії та Інтернету речей” в 2023-24 рр. Було підписано Угоду про співпрацю з КНУБА. Заплановано участь польської сторони в III Міжнародній науково-практичній конференції “Освіта, Право та
Публічне управління – новітні тенденції розвитку”, яка відбудеться в травні 2024 р. Також відвідав  Університет у
Бельсько-Бялій, Польща, з яким у КНУБА підписано меморандум про співпрацю. Завершив проходження стажування та отримав сертифікат.

Відвідав одну з наймасштабніших в світі виставок з кібербезпеки  UK Cyber Week  https://www.ukcyberweek.co.uk/,
яка відбулась 17-18.04.24 в виставковому комплексі Олімпія, м. Лондон, Великобританія. Отримано контакти з представниками компаній для налагодження співпраці. Відвідав лекцію фундатора Інженерного коледжу Університету в Кембриджі. Також відвідав музей Bletchley Park в передмісті Лондона, маєток, який був головним місцем перебування Урядової школи кодів та шифрів (УШКШ) Великої Британії, яка під час Другої світової війни регулярно декодувала секретне спілкування країн Осі — німецькі шифри «Енігми» та машини Лоренца.

 https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%BB%D1%96-%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%BA.

З матеріалів відрядження змонтовано фільм, який буде використаний при викладанні дисциплін спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram