НОВИНИ КНУБА

Всесвітній день гуманітарної допомоги

У другій декаді серпня 19 числа щорічно у світі проходить Всесвітній день гуманітарної допомоги. Засновано свято Генеральною Асамблею ООН у 2008 році. Конфлікти, стихійні лиха та інші надзвичайні ситуації постійно загрожують життю і здоров’ю багатьох мільйонів людей. Під час цих криз тисячі відданих справі людей з багатьох країн світу докладають зусилля для надання допомоги постраждалим людям, підтримують місцеву владу в наданні необхідної допомоги.

КНУБА – в перших рядах волонтерів. Університет всіма силами впродовж війни підтримує нашу армію. Військовим на передову були передані автомобілі, квадрокоптер, маскувальні сітки, бронежилети, бензиновий електрогенератор, медикаменти, пічки, банно-пральний комплекс та ще багато необхідних речей. 

На українсько-польському кордоні (пункт пропуску Медика-Шегині) благодійний фонд “Реконструкції та розвитку України”, який очолює  аспірант КНУБА Артем Гончаренко, Державній організації «Військово-медичний клінічний центр Західного регіону» передано мобільний шпиталь.

Колектив їдальні КНУБА з минулого року в складі волонтерської групи «ГастроАрмія» Київщини безкоштовно готує переселенців, військових, лікарні Києва. Наші колеги відправляли передачі в Харків, Суми, Чернігів. Щодня працівниці університетської їдальні годують до 300 людей. Крім приготування їжі, вони розвозять по Київщині продукти, одяг, медикаменти, предмети гігієни, побутову хімію – все, що потрібно для нормального життя людей в зоні бойових дій. Завдяки ініціативі КНУБА відкрито Пункт незламності. Тож Університет заслужено відзначає Всесвітній день гуманітарної допомоги. Цього року в Україні свято проходить у складний час, коли усі країни світу підтримують Україну через війну. Ми віддаємо належне всім людям за їхні зусилля продовжувати гуманітарну діяльність попри складну ситуацію в країні. А також вшановуємо народ України, який попри рік війни не втрачає мужності.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram