Всеукраїнська науково-практична конференція "Технічне обстеження будівель і споруд із застосуванням прогресивних методів. Неруйнівний контроль у будівництві"
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

BIM в проєктах відбудови України

КНУБА, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі, кафедра Дизайну та партнери з ALLPLAN а NEMETSCНEK COMPANY (ALLBAU Software GmbH) взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

15-16.08.2023р. Кафедра Інформаційних технологій в архітектурі КНУБА, кафедра Дизайну КНУБА та партнери КНУБА з Allbau-software взяли участь на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Технічне обстеження будівель і споруд із застосуванням прогресивних методів. Неруйнівний контроль у будівництві», що проведена за ініціативи Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, на базі Державного підприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна»

«ВІМ в проєктах відбудови України»

Тема дослідження:
«ВІМ в проєктах відбудови України»

Автори:
к.арх., доц., доц. каф. Інформаційних технологій в архітектурі, КНУБА – Левченко Олексій Вікторович
к.арх., ст.викл. каф. Інформаційних технологій в архітектурі КНУБА – Антоненко Надія Володимирівна
к.арх., доц., доц. каф. Дизайну КНУБА – Косаревська Раддаміла Олександрівна
директор центру компетенції Allbau-software в Україні – Смирнов Юрій Олексійович
Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна
Всеукраїнська науково-практична конференція «Технічне обстеження будівель і споруд із застосуванням прогресивних методів. Неруйнівний контроль у будівництві», проведена за ініціативи Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, на базі ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна»
LOD як еволюція для ДБН та ДСТУ
CDE для командної роботи в BIM

За матеріалами дослідження було багато запитань:

• Про OPENBIMі;
  • Про курси підвищення кваліфікації на базі КНУБА;
  • Про оновлення ДБН та ДСТУ та гармонізація зі стандартами ISO.

Програма конференції

Матеріал підготовлено:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В.
Кандидат архітектури, доцент кафедри Дизайну, КНУБА – Косаревська Р.О.