Новини,  НОВИНИ КНУБА

Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

11 грудня для студентів будівельно-технологічного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пройшла лекція на тему «Піти не можна залишитися: де має стояти кома?». Лекцію проводила  Альона Кривуляк – координаторка Національної гарячої лінії для дітей та молоді громадської організації «Ла Страда-Україна».

Лекторка піднімала тематику аб’юзивних стосунків коли над людиною здійснюється фізичне чи психологічне насильство, обговорювали передумови та основні ознаки аб’юзиву у відносинах, а саме: презирливе ставлення до партнера, влада та егоїзм, нестриманість, запал, схильність до гніву, у присутності інших «інша людина», ревнощі, принизливі жарти, контроль, маніпуляція та ізоляція все це є ознаками аб’юзивності, що робити та як допомогти вийти з таких стосунків. Розглянули види насильства – психологічне, фізичне, економічне, сексуальне та куди звернутись за допомогою.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номерами:

📲116 123

• 0 800 500  35
  • Ви зможете отримати консультацію анонімно, працює лінія цілодобово й безкоштовно.

Бережіть себе та пам’ятайте, що в будь-яких відносинах важливо твердо відстоювати свої особисті кордони та знати, що кожна людина заслуговує на повагу і підтримку!

Завідувачка відділу

з організації виховної роботи