Новини,  НОВИНИ КНУБА

Всеукраїнський форум-виставка роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів»

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 26 жовтня в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ-ВИСТАВКА РОБОТОДАВЦІВ БУДІВЕЛЬНОЇ,  АРХІТЕКТУРНОЇ ТА СУМІЖНИХ ГАЛУЗЕЙ: «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів».

Форум організований за ініціативи Київського національного університету будівництва і архітектури та є важливим заходом у вітчизняній практиці за програмними цілями його проведення і складом учасників.

У роботі форуму запланована участь керівників міністерств та відомств, у т.ч. Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ), Національної спілки архітекторів України, провідних будівельних організацій та архітектурних майстерень, провідних топ-менеджерів будівельної галузі, керівників навчальних закладів будівництва та архітектури, кадрових агенцій, засобів масової інформації.

У програмі форуму передбачається проведення: дискусійних панелей, круглих столів, презентації продукції компаній-виробників тощо. Просимо Вас долучитися до участі у заході!

Початок – 26 жовтня о 10-00 в ЦКД  вул. Преображенська, 2А.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

Центр ділового партнерства та медіапроєктів КНУБА