![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_12-17-46.jpg)
Викладачі КНУБА і студенти – захисникам
13 Грудня, 2023
Викладачі і студенти КНУБА продовжують допомагати 28 бригаді імені Лицарів Зимового Походу, з яктим наш університет аосени минулого року підписав меморандум про співпрацю. Знов були вислані турнікети, які врятують життя твших бійців. Символічно, що це відбулось в день Сухопутних військ України
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_12-17-49-225x300.jpg)
Турнікети від КНУБА вже на передовій і рятуватимуть життя нашим захисникам.
Коли відчуваєш, що ти прискорюєш перемогу, стає легше пережити війну. Турнікети від викладачів і студентів КНУБА вже на передовій, рятуватимуть бійців 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/00100025-enhanced-nr-300x244.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/00100015-enhanced-nr-300x240.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/afisha-den-donora-berezen-1-500x380.jpg)
День донора в КНУБА
22 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/screenshot_20240104_114628_teams-500x380.jpg)
Зустріч українських партнерів
10 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/91_large-v1656365252-912x500-1-500x380.png)