НОВИНИ КНУБА

XХІV Профорієнтаційна екскурсія

19 травня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася профорієнтаційна екскурсія. До КНУБА завітали біля 50 гостей з різних навчальних закладів міста Києва та України. Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Профорієнтаційна екскурсія КНУБА допомагає молодому поколінню визначитися з вибором професії, розширює кругозір про сфери професійної діяльності майбутніх фахівців.

Під час екскурсії абітурієнтів та батьків познайомили з університетом, розповіли про: особливості навчання, факультети, дуальну освіту, працевлаштування, участь студентів у різнопланових соціальних, громадських, спортивних та культурно-масових заходах. Наші гості жваво цікавилися переліком спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців, професіями, які вони матимуть після навчання в КНУБА. Екскурсійній групі було продемонстровано демонстраційні стенди, лабораторії, майстерні, спеціалізовані аудиторії де навчаються студенти КНУБА.

КНУБА запрошує абітурієнтів та їх батьків на індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії. Оголошення про наступні дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua, офіційній сторінці КНУБА у Facebook knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram