НОВИНИ КНУБА

Як стати студентом КНУБА

24 травня відбулась чергова онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА». Її проводив відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук. Подія викликала неабиякий інтерес: до вебінару приєдналось понад 80 учасників.

Зустріч проходила у наступному форматі: спочатку вступникам була представлена коротка презентація про умови вступу до нашого університету, потім усі бажаючі могли поставити свої запитання.

Потенційні вступники та їхні батьки цікавились процедурою вступу, зокрема умови проходження творчих конкурсів та фахових вступних випробувань, процес подачі заяв, виконання вимог до зарахування, умови поселення та проживання в гуртожитках, спеціальні умови участі у вступній кампанії. Також були питання щодо вступу в магістратуру та реєстрації на єдиний вступний іспит.

Ми будемо продовжувати інформувати Вас щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії. Слідкуйте за інформацією на сайті КНУБА та Телеграм каналах.