НОВИНИ КНУБА

Як стати студентом КНУБА

21 червня відбулась чергова онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА». Її проводив відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук. Подія викликала неабиякий інтерес: до вебінару приєдналось понад 50 учасників. Під час зустрічі всі бажаючі могли (по)ставити будь-які запитання щодо вступу до нашого університету.

Потенційні вступники та їхні батьки цікавились процедурою вступу, зокрема реєстрацією та проходженням творчих конкурсів та співбесід, процесом подачі заяв, виконання вимог до зарахування, умовами поселення та проживання в гуртожитках, спеціальними умовами участі у вступній кампанії. У зв’язку з великою кількістю запитань зустріч тривала майже годину замість запланованих 30 хвилин.

Ми будемо продовжувати інформувати Вас щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії. Слідкуйте за інформацією на сайті КНУБА та Телеграм каналах.

Інформаційний центр