![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/630_360_1608299145-924-1.jpg)
З Днем Святого Миколая!
У 2023 році православні християни відзначають День Святого Миколая не 19 грудня, як зазвичай, а раніше — 6 грудня, як це роблять християни західного обряду.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/9c72e6795160fab19460540935cd4aed-1.png)
Святий Миколай Мирлікійський, який став прообразом Святого Миколая, був відомий своєю турботою про менш забезпечених. За легендою, традиція дарувати подарунки в це свято виникла через історію, коли один бідний чоловік не міг забезпечити посагом своїх трьох доньок, і вони не могли вийти заміж. Тоді Святий Миколай упродовж трьох днів таємно закидував крізь вікно до кімнати сестер маленькі шматочки золота.
День Святого Миколая – це свято, коли здійснюються заповітні мрії! Нехай завжди на нашій землі, в наших будинках, в родинах і серцях оселяться мир, спокій та стабільність! А віра в диво допомагає нам в Україні здолати всі перешкоди, подарує надію, вселить впевненість в нашу Перемогу!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/7592f887960e43bf6691yz169e32f311_w640-75x75.jpg)
6 грудня - День Збройних сил України
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/426393362_1564154107692882_2896053879112565244_n-500x380.jpg)
Інформаційний звіт про роботу Архітектурно-художньої Ради КНУБА
19 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/dsc4365-nef-500x380.jpg)
Пам’ятаємо заради майбутнього!
9 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/2020_generic-wysd_logo-500x380.jpg)