Новини,  НОВИНИ КНУБА

З Різдвом Христовим!

У світі вже давно склалася ситуація, що звичайні люди почали жити за новим стилем (григоріанським календарем), а церква продовжувала діяти  за старим (юліанським). Неточність церковного – юліанського календаря – за роки поглибилася. Зараз вона становить 13 днів. Нині юліанським календарем продовжують користуватися Російська, Грузинська, Сербська, Єрусалимська православні церкви.

У жовтні 2022 року Православна церква України передбачила можливість проводити богослужіння з нагоди Різдва за григоріанським (новоюліанським) календарем 25 грудня. Таке рішення ПЦУ ухвалила за результатами засідання Синоду. Однак, за вірянами залишається право вибору дня святкування Різдва!

Вітаємо всіх з Різдвом Христовим! Це особливе сімейне свято де очікування першої зірки, що сповістила про народження Божого Сина перетворюється на очікування дива і казкових перетворень.

Від щирого серця хочемо побажати в цей день щастя і безмежної радості, відмінного здоров’я і вірних друзів,  у справах успіху, нових звершень і найголовніше – миру нашій країні та Перемоги в новому році!

І нехай всі бажання здійсняться!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram