Захист атестаційних випускних робіт на кафедрі теплотехніки КНУБА. День перший.
НОВИНИ ФІСЕ

Захист атестаційних випускних робіт на кафедрі теплотехніки КНУБА. День перший.

На кафедрі теплотехніки факультету інженерних систем та екології  27 червня 2023 року відбулися прилюдні захисти атестаційних випускних робіт на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 144 «Теплоенергетика».

Захист традиційно розпочався з привітального слова голови Атестаційної екзаменаційної комісії генерального директора ТОВ «Енергомонтажвентиляція», к.т.н. Іщенко Михайла Юрійовича та декана факультету д.т.н., проф. Приймака Олександра Вікторовича.

Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом атестаційних випускних робіт та здобуттям освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр»!!!

Бажаємо кожному досягнути вагомих успіхів, втілити всі мрії в житті та мирного неба!!! Разом до Перемоги!

Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна