НОВИНИ БТФ

Захист магістерських робіт на БТФ

26 травня на кафедрі ТБКВ Будівельно-технологічного факультету відбувся захист атестаційних робіт магістрів за професійним і науковим спрямуванням. На захисті були присутні члени комісії Яменко О.Б. (керівник департаменту технічного сервісу клієнтів з іноземними інвестиціями ТОВ “Хенкель Баутехнік”), Омельчук В.П. (головний технолог ПАТ “ДБК-4”), Пушкарьова К.К. (завідувач кафедри Будівельних матеріалів), Гоц В.І. (декан БТФ) і голова комісії Нестеров В.Г. (голова наглядової ради ПАТ “Будіндустрія”). Магістри показали високий рівень знань, розробки новітніх впроваджень в технології виробництва, що було відмічено комісією.

Вітаємо магістрів з вдалим захистом і бажаємо успіхів на професійному і життєвому шляху!