Новини,  НОВИНИ КНУБА

Заняття-зустріч із представниками компанії Cemark

7 березня 2024 р. за сприяння ректорату та декана будівельно-технологічного факультету проф. Гоца В.І. в КНУБА було проведено заняття-зустріч здобувачів і викладачів з представниками компанії Cemark, яка входить до компанії CRH – провідного виробника будівельних матеріалів у світі та найбільшого у Північній Америці та Європі.

На занятті-зустрічі були присутні здобувачі освіти будівельно-технологічного факультету та факультету автоматизації і інформаційних технологій, а також викладачі профільних кафедр.

Було надано багато цікавої й важливої інформації, а також отримані відповіді на запитання від присутніх, які стосувалися напрямків роботи підприємства, працевлаштування, проходження стажування, проведення екскурсій тощо.

Дуже вдячні представникам компанії Cemark Сергію Кострицькому та Олександрі Ліннік за цікаву зустріч!

Очікуємо на подальшу співпрацю КНУБА та компанії Cemark щодо відбудови України!

Микола Клименко