![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovna-1140x855.jpg)
Зустріч студентів факультету автоматизації і інформаційних технологій з представниками компанії cemark
7 березня 2024 здобувачі освіти факультету автоматизації і інформаційних технологій мали можливість провести спілкування з представниками компанії CEMARK. CEMARK входить до складу компанії CRH – провідного виробника будівельних матеріалів у світі та найбільшого у Північній Америці та Європи. Компанія CEMARK приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів та молодих спеціалістів.
Представники CEMARK запросили майбутніх спеціалістів прийняти участь в програмі стажування компанії:
– інженерів-механіків;
– інженерів-електриків;
– інженерів-технологів;
– інженерів-будівельників;
– фахівців з договірної роботи;
– спеціалістів з інновацій.
Представники компанії презентували переваги роботи в CEMARK. Розповіли здобувачам про роботу на сучасних підприємствах компанії, безпечні умови роботи, професійний розвиток, навчання та тренінги, вивчення англійської мови, медичне страхування та розмір заробітної плати.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-8-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-9-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-5-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-3-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/5-1-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/6-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/8-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/7-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-75x75.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/unnamed-1-500x380.jpg)
Оцифрування фонду бібліотеки КНУБА
4 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/petrenko-500x310.png)
На кафедрі Водопостачання та водовідведення КНУБА відбудеться відкрита лекція
19 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1_magistry_oaap_2023-1-500x380.jpg)