НОВИНИ ФАІТ

Зустріч студентів факультету автоматизації і інформаційних технологій з представниками компанії cemark

7 березня 2024 здобувачі освіти факультету автоматизації і інформаційних технологій мали можливість провести спілкування з представниками компанії CEMARK. CEMARK входить до складу компанії CRH – провідного виробника будівельних матеріалів у світі та найбільшого у Північній Америці та Європи. Компанія CEMARK приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів та молодих спеціалістів.

Представники CEMARK запросили майбутніх спеціалістів прийняти участь в програмі стажування компанії:

інженерів-механіків;

інженерів-електриків;

інженерів-технологів;

інженерів-будівельників;

фахівців з договірної роботи;

спеціалістів з інновацій.

Представники компанії презентували переваги роботи в CEMARK. Розповіли здобувачам про роботу на сучасних підприємствах компанії, безпечні умови роботи, професійний розвиток, навчання та тренінги, вивчення англійської мови, медичне страхування та розмір заробітної плати.