НОВИНИ АРХ

Запрошений візітовий професор КНУБА взяла участь в презентації польсько-італійського науково-реставраційного проекту

24 травня в Інституті Італійської Культури в Кракові відбулось відкриття наукової виставки, присвяченої охороні культурної спадщини Вішліци. Організаторами виступили Інститут Італійської Культури в Кракові, архітектурний факультет університету Флоренції, Краківська політехніка і Товариство реставраторів пам’яток. Відкрили виставку посол Італії в Польщі пан Лука Франхетті Пардо, директор Інституту Італійської культури пан Маттео Огліарі і ректор Краківської Політехніки пан Анжей Шарата. На відкриття була запрошена доктор архітектури кафедри Основ архітектури, Архітектурного факультету, Київського національного університету будівництва і архітектури, професор Юлія Івашко.