НОВИНИ КНУБА

ЗАСІДАННЯ РАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ №7 У 2022-2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

7 лютого в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулося засідання Ради з навчальної та організаційно-виховної роботи №7 у 2022-2023 навчальному році. На раді були присутні ректор Петро Куліков та проректор з навчально-методичної роботи Андрій Шпаков.
Про підсумки роботи з навчальної та профорієнтаційної роботи із абітурієнтами та організаційно-виховної роботи зі студентами КНУБА за 2022 рік та про планування роботи Відділення довузівської підготовки, Відділу з організації виховної роботи, Центру культури і дозвілля та Музею КНУБА у ІІ півріччі 2022-2023 навчальному році прозвітувала голова Ради – проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталія Бурдейна.
На засіданні Ради було відмічено актуальність посилення профорієнтаційної роботи із абітурієнтами та визначено формат піар-компанії «Вступ до КНУБА-2023». Обговорено, що крім навчальної складової, дуже важливою частиною студентського життя в КНУБА є активне різнопланове дозвілля студентів. Окрім організації та проведення пам’ятних дат, національних свят, культурних, соціальних, громадських, спортивних, благодійних, волонтерських заходів, в яких наші студенти беруть активну участь, слід приділяти велику увагу формуванню національно-патріотичної складової їх виховання як почуття і як базової якості особистості.
На Раді було вирішено розробити і затвердити Концепцію національно-патріотичного виховання в КНУБА та враховувати її засади і положення в своїй роботі усім структурним підрозділам, провести конкурс «Найуспішніша група КНУБА» за підсумками І семестру 2022-2023 навчального року.