НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ БУДІВНИЦТВА,  НОВИНИ КНУБА

Захист атестаційних робіт магістрів за освітньо-професійною програмою «Економіка» на кафедрі економіки будівництва будівельного факультету

20-го грудня 2022 року на кафедрі економіки будівництва відбувся захист атестаційних робіт на здобуття освітнього ступеня магістра спеціальності 051 “Економіка”.

Захист відбувся в онлайн форматі під керівництвом голови екзаменаційної комісії д.е.н. Жарінової А.Г. та за участю зав. кафедри економіки будівництва д.е.н. Стеценко С.П. та викладачів кафедри економіки будівництва.

Під час захисту студенти демонстрували високий рівень професійних знань, підготовки та компетентності для професійної реалізації та подальших наукових досягнень. Теми поточних робіт, винесені на захист, за відповідної підтримки наукових керівників, демонструють справжню можливість для студентів знайти сферу наукового та практичного інтересу в обраній спеціальності.

Колектив кафедри економки будівництва щиро бажає нашим випускникам мирного неба, щасливої долі, наснаги, терпіння, наполегливості, віри в краще майбутнє, любові та злагоди.

Запєчна Ю.О.,

доцент кафедри економіки будівництва