Новини,  НОВИНИ КНУБА

Збірна КНУБА переграє НУБіПУ і виходить на перше місце

У п’ятницю, 10-го листопада, в рамках третього туру XXІ Чемпіонату міста Києва серед студентських команд ЗВО на паркеті спорткомплексу Київського національного університету будівництва і архітектури зустрічалися збірні КНУБА та НУБіПУ. До цього двобою команди підходили в статусі лідерів групи, здобувши по дві перемоги в попередніх зустрічах, тож матч мав видатися дуже цікавим.
Відкривати рахунок мали гості, коли Руслан Дударенко пробивав після того, як воротар вже був відіграний. Але на лінії воріт опинився Богдан Корольчук (ФВСм-22) і врятував команду від пропущеного голу на старті поєдинку. Господарі одразу ж відповіли ударом Сергія Побережного (ФВСм-23) з гострого кута, який парирував Денис Пушенко. В наступній атаці Корольчук відкрив рахунок після перехоплення м’яча біля чужих воріт, а на 11-ій хвилині зробив дубль, здалеку поціливши у ближню дев’ятку з лівої ноги. Ще через хвилину той-таки Корольчук міг оформлювати хет-трик, але не влучив у майже пусті ворота. НУБіПУ відповів гострою атакою, але ворота знову врятував польовий гравець – Денис Бондаренко (ГтЗ-22-2). На 15-ій хвилині Антон Росс після перехоплення побачив, що Владислав Рибальченко далеко відійшов від своїх воріт, і ударом через весь майданчик відправив м’яч йому за комірець, тож команди пішли на перерву за рахунку 2:1.
На початку другого тайму Рибальченко підключився до атаки й віддав на Артема Криворучка (ФВСм-22), який одним дотиком відправив м’яч у ближній кут. Згодом Сергій Олійник (ФВСм-23) міг довести рахунок до розгромного, але не зміг замкнути передачу Корольчука на дальню стійку. На 27-ій хвилині скоротити відставання зміг Данило Кунцевич, якому асистував Станіслав Сахно. Після цього гості мали ще декілька нагод, аби зрівняти рахунок, але їм не вистачило точності на завершальній стадії атак. За п’ять хвилин до фінального свистка Бондаренко реалізував вихід віч-на-віч після точної передачі від Корольчука. На 38-ій хвилині Олег Сіренко змарнував чудову нагоду забити після передачі Назарія Манукова. На останній хвилині матчу Росс потужним ударом зі штрафного оформив дубль.
Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 4:3 на користь “Будівельника”, який вийшов на чисте перше місце у турнірній таблиці.

Наступний матч збірна КНУБА проведе на виїзді.

Матч відбудеться в четвер, 16-го листопада, у спорткомплексі УДУ ім. М. Драгоманова. Початок о 13:00.