![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-4-1140x760.jpg)
Збірна КНУБА з футзалу завершила груповий етап, здобувши перемоги в усіх матчах
У четвер, 7-го грудня, відбувся останній матч групового раунду сезону 2023/2024, в якому зустрічалися команди КНУБА і КУБГ.
Господарі, достроково забезпечивши собі перше місце у групі А, грали четвіркою з однією заміною, натомість “грінченківці” мали у своєму складі у два рази більше виконавців. Вболівальники побачили чотири швидких голи у виконанні їх улюбленців. Відзначилися Криворучко, Бондаренко та брати Комари. Гості довго не могли прийти до тями й створили перший момент лише в середині першого тайму: їхній нападник вийшов віч-на-віч із голкіпером, але пробив повз ворота. Лише під кінець тайму їм вдалося розмочити рахунок після контратаки. Але за хвилину Микола Комар оформив дубль і команди пішли відпочивати за рахунку 5:1.
У другому таймі гра почала даватися взнаки втома “будівельників”, що призвело до помилок при передачах, якими скористалися гості на 24-ій і 30-ій хвилинах. Протягом останніх десяти хвилин гравці КНУБА впевнено тримали гру під контролем, пропустивши лише на останній хвилині зі штрафного.
5:4 – перемога збірної КНУБА на класі, вітаємо!
Навесні на них чекає півфінальний матч проти команди з Національного університету харчових технологій, яка підсилила свій склад після поразки у цьогорічному фіналі.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6531-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6541-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6658-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6659-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6673-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6679-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6683-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6688-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_6689-1024x683.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-54-515-500x380.jpg)
Делегація КНУБА бере участь у Міжнародному Форумі Rebuild Ukraine
15 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/7acd0046-ea00-4b5d-9e2e-bf5c5c752ed4-500x380.jpeg)
Студенти будівельного факультету – призери чемпіонату Європи
27 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-08_21-24-34.jpg)