Новини,  НОВИНИ КНУБА

Збірна КНУБА з футзалу завершила груповий етап, здобувши перемоги в усіх матчах

У четвер, 7-го грудня, відбувся останній матч групового раунду сезону 2023/2024, в якому зустрічалися команди КНУБА і КУБГ.

Господарі, достроково забезпечивши собі перше місце у групі А, грали четвіркою з однією заміною, натомість “грінченківці” мали у своєму складі у два рази більше виконавців. Вболівальники побачили чотири швидких голи у виконанні їх улюбленців. Відзначилися Криворучко, Бондаренко та брати Комари. Гості довго не могли прийти до тями й створили перший момент лише в середині першого тайму: їхній нападник вийшов віч-на-віч із голкіпером, але пробив повз ворота. Лише під кінець тайму їм вдалося розмочити рахунок після контратаки. Але за хвилину Микола Комар оформив дубль і команди пішли відпочивати за рахунку 5:1.
У другому таймі гра почала даватися взнаки втома “будівельників”, що призвело до помилок при передачах, якими скористалися гості на 24-ій і 30-ій хвилинах. Протягом останніх десяти хвилин гравці КНУБА впевнено тримали гру під контролем, пропустивши лише на останній хвилині зі штрафного.

5:4 – перемога збірної КНУБА на класі, вітаємо!
Навесні на них чекає півфінальний матч проти команди з Національного університету харчових технологій, яка підсилила свій склад після поразки у цьогорічному фіналі.