Новини,  НОВИНИ КНУБА

Участь кафедри ОААП КНУБА у реабілітації українських дітей

Влітку 2023 року у рамках міжнародної співпраці Української академії архітектури та її представництва в Ізраїлі за участю кафедри ОААП КНУБА було здійснено оздоровчу поїздку для дітей Дубенської громади.

Заходи з реабілітації українських дітей були організовані під керівництвом завідувача кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА, президента УАА професора Олега Слєпцова, за участю викладачів та студентів кафедри ОААП: доцента Маргарити Яковенко та студентів Ганни Панової і Ольги Шелудько.

Українські діти, крім різноманітних занять та оздоровчих заходів у літньому кемпі в Закарпатті, проходили терапію мистецтвом, яку для них проводили наші студенти під керівництвом викладачів.

Вже понад 10 років розвивається плідне та різнобічне співробітництво між кафедрою ОААП КНУБА, УАА та Державним історико-культурним заповідником м. Дубно.

16 листопада 2023 року в будівлі Дубенської районної військової адміністрації відбулась презентація фільму «Маячки надії», який присвячений співпраці УАА і Дубенської районної військової адміністрації в питанні оздоровлення і реабілітації українських дітей із залученням іноземних інвестицій та за безпосередньої участі викладачів та студентів КНУБА.

Запрошуємо переглянути фільм «Маячки надії»:

Гліб Ушаков,  доцент кафедри ОААП