Новини,  НОВИНИ КНУБА

Збірна КНУБА з футзалу здобула другу перемогу

У четвер, 2-го листопада, в рамках другого туру XXІ Чемпіонату міста Києва серед студентських команд ЗВО зустрічалися збірні КНУБА та Київського Університету імені Бориса Грінченка.
“Будівельники” розпочали із впевненого володіння м’ячем, а КУБГ свідомо віддали ініціативу, вважаючи за краще діяти на контратаках. Результативні дії не змусили довго чекати на себе – на третій хвилині передачу Сергія Олійника замкнув Максим Хамко. Трохи згодом капітан Григорій Комар подвоїв перевагу своєї команди. Під завісу тайму до атаки вдало приєднався ще й воротар КНУБА Владислав Рибальченко, який відбив декілька небезпечних ударів гостей, тож команди пішли відпочивати за рахунку 3:0.
По перерві малюнок гри не змінився і господарі забили ще двічі. Спочатку дубль оформив Хамко, а потім відзначився ще один дебютант – Богдан Ходаковський. Маючи солідну перевагу в рахунку, гравці КНУБА розслабилися, за що одразу були покарані – КУБГ забив двічі за дві хвилини. Тренер КНУБА одразу взяв тайм-аут, щоб заспокоїти гру та загасити сподівання “грінченківців” на порятунок. Після цього команди обмінялися декількома не дуже небезпечними моментами.
Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 5:2.
В останньому турі першого кола на “Будівельник” чекає двобій з НУБіПУ за перше місце у групі. Матч відбудеться в п’ятницю, 10-го листопада, в спорткомплексі КНУБА. Початок о 18:45.